USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
  • Kapcsolat

Berkana Hostel Bariloche

Foglalás
2026-09-23
2026-09-24

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

77

Berkana Hostel Bariloche

 Wifi

Wi-Fi

 Privát strand

Strand hozzáférés

 Sporttevékenységek

Lovaglás

Búvárkodás

Horgászat

Kenuzás

Kerékpározás

Túrázás

 Helyszíni étkezés

Bár/Társalgó

 Gyerekbarát

Játékterem

 Háziállat nem engedélyezett

A Lavadero Bariloche közelében található kényelmes Berkana Hostel Bariloche napozóterasszal rendelkezik.

A Church of Our Lady of Nahuel Huapi csak 1 km-re, a Feria de Artesanos pedig egy 13 perces sétára van a hosteltől. Továbbá a Playa del Centro körülbelül 500 méterre található. A közeli kulturális látnivalók közé tartozik a Fenoglio Csokoládémúzeum, innen egy 7 perces sétára.

A San Carlos de Bariloche városi hosteltől közel van a Shtex Shawarma Bar, amely arab fogásokat kínál. A Berkana Hostel Bariloche 150 méterre helyezkedik el a Bustillo 700 - Sanatorio San Carlos buszmegállótól és 3 km-es távolságra a Vasútállomás vasútállomástól.

  • Helyi látnivalók
  • Civic Centre
    750 m
  • Cerro Catedral
    2,8 km
  • Tresor Casino
    250 m
  • Escuela Xtreme
    2,7 km
  • Székesegyház
    1,4 km
  • Otto Hill Lifts
    4 km
  • Museo del Lago Gutierrez
    2,2 km
  • Patagonia Museum
    750 m
  • Piedras Blancas
    2,6 km
  • Repülőterek
  • Bariloche (BRC-Teniente Luis Candelaria nemzetkozi repuloter)
    15 km
  • Vasútállomások
  • Vasútállomás
    3,8 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Wi-Fi
  • Széf
  • Háziállat nem engedélyezett
  • Poggyászmegőrzés

Étkezés és italfogyasztás

  • Közös konyha
  • Bár/Társalgó

Tevékenységek és relaxáció

  • Strand hozzáférés
  • Élő szórakoztató műsorok
  • Napozóterasz
  • Kert
  • Grillezési lehetőség
  • Szabadidős/TV szoba
  • Búvárkodás
  • Kenuzás
  • Síelés
  • Túrázás
  • Lovaglás
  • Kerékpározás
  • Horgászat

Szolgáltatások

  • Takarítás
  • Idegenvezetés/Jegyiroda
  • Happy hour

Szoba felszereltsége

  • Terasz
  • Kerti bútor
  • Táblajátékok
  • Játékterem
  • Parketta

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 14:00-22:00 között
Kijelentkezés: 10:00 óráig
  • Pótágyak részletei
  • A szobában kiságy nem elérhető.

Gyakran Ismételt Kérdések

  • A Berkana Hostel Bariloche kínál bérlési szolgáltatásokat?

    A Berkana Hostel Bariloche lehetőséget nyújt biciklik bérlésére.
  • A Berkana Hostel Bariloche rendelkezik konyhával?

    Igen, a Berkana Hostel Bariloche területén közös konyha elérhető.
  • A hostel biztosít vezeték nélküli internetkapcsolatot?

    Igen, a hostel Wi-Fi-t kínál.
  • Az ingatlan kínál gyermekekre szabott szolgáltatásokat?

    A gyermekes családok igénybe vehetik az ingatlan által kínált kényelmi szolgáltatásokat.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-09-23
2026-09-24

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Berkana Hostel Bariloche, Argentína

585 Juan Manuel De Rosas 585, San Carlos de Bariloche, Argentína

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © barilochetophotels.com

All rights reserved